U, de petitionaris

Nieuws

Gratis en snel een petitie starten

Petities.nl is de grootste en eerste Nederlandse site waar iedereen gratis en eenvoudig een petitie op kan starten. Onze neutrale website en ons handboek geven tips en adviezen. De ervaren vrijwilligers in de helpdesk denken met u mee.

Veel gemeenten hebben zich aangesloten op petities.nl en zorgen voor een goede ontvangst van uw petitie.

Zo krijgt uw petitie optimaal aandacht van media en overheid.

06-12-2017

beslissing gemeenteraad wordt 1 week uitgesteld, het wordt niet 11/12 maar 1 week later, heeft de burgemeester De Bernisser Hoofden zojuist telefonisch gemeld

08-12-2012 | Petitie Herindeling Bernisse

07-12-2012 eind van de dag al 3114 ondertekenaars

1973 ondertekenaars van de petitie op petities.nl en 1141 handtekeningen op handtekeningenlijsten.

08-12-2012 | Petitie Herindeling Bernisse

07-12-2012, 18.30 uur tussenstand petitie 3051 ondertekenaars

tussenstand petitie 07-12-2012 om 18.30 uur, al 3051 ondertekenaars 1942 ondertekenaars van de petitie op petities.nl en 1109 handtekeningen op handtekeningenlijsten.

07-12-2012 | Petitie Herindeling Bernisse

06-12-2012 eind van de dag al 2452 ondertekenaars

1888 ondertekenaars van de petitie op petities.nl en 564 handtekeningen op handtekeningenlijsten..

06-12-2012 | Petitie Herindeling Bernisse

Informeer Politiek over Digitale Radio

Wilt U zelf de woordvoerders media van de partijen in de tweede kamer informeren over de gevolgen van het uitschakelen van de digitale radio zender Mierlo, stuur dan snel een email bericht! Partij Woordvoerder Email VVD Huizing m.huizing@tweedekamer.nl PvdA Van Dam M.vDam@tweedekamer.nl PVV Bosma onbekend CDA Heerma P.Heerma@tweedekamer.nl SP Jasper van Dijk jasper.vdijk@tweedekamer.nl D66 Verhoeven k.verhoeven@tweedekamer.nl GroenLinks Klaver j.klaver@tweedekamer.nl ChristenUnie Segers g.segers@tweedekamer.nl SGP Bisschop r.bisschop@tweedekamer.nl Partij voor de Dieren Ouwehand esther.ouwehand@tweedekamer.nl 50plus Klein n.klein@tweedekamer.nl .

Behoud DAB Eindhoven e.o. actieblog gestart

Om op één plaats alle nieuws over de actie tot behoud van de DAB zender te Mierlo te verzamelen is er een actieblog gestart..

05-12-2012 eind van de dag al 2330 ondertekenaars

1805 ondertekenaars van de petitie op petitie.nl en 525 handtekeningen op handtekeningenlijsten..

06-12-2012 | Petitie Herindeling Bernisse

Actie Bionext 'Hart voor Biodiversiteit ' bij BNR-nieuwsradio

BNR-Nieuwsradio besteedt aandacht aan de actie van Bionext, bij het uur juridische zaken. Luister het terug op http://www.bnr.nl/?service=player&type=column&audioId=1736815. vanaf 8.57 minuut, met Maaijke Raaijmakers van Bionext en Bas Pinckaerts, octrooiadvocaat.