U, de petitionaris

Nieuws

Beste mensen, het Kabinet is demissionair, maar wij absoluut niet!

Juist nu willen we antwoorden! We moeten in actie komen om de besluitvorming over de onterechte vernietiging van bruikbare en veilige medicijnen niet stil te laten liggen. De val van Kabinet Rutte 3 heeft de verantwoordelijkheden van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) niet laten verdwijnen. We hebben nog steeds dringend behoefte aan antwoorden. Minister Kuipers heeft onze kritische vragen over de vernietiging van goede medicijnen genegeerd. We willen weten hoeveel waardevolle medicijnen er jaarlijks worden weggegooid. Waarom gebruikt VWS verouderde cijfers uit 2004? Waarom is er geen overleg geweest met Griekenland, waar heruitgifte van medicatie wel mogelijk is? Er zijn nog zeker 20 onbeantwoorde vragen voor de demissionaire Minister. Laat ons niet met lege handen staan! We moeten de druk blijven opvoeren, zowel op deze Minister als op zijn opvolger. Dit is geen tijd voor vakantie, maar een tijd om actie te ondernemen! Teken en deel de petitie, zodat onze boodschap viraal gaat. Laten we samen antwoorden eisen! Waarom vernietigt Nederland jaarlijks voor 2,2 miljard aan veilige medicijnen, terwijl andere landen erom smeken? Laten we ons fatsoen tonen en gebruik maken van nieuwe, goedkope ICT-oplossingen. Laten we de wetenschappelijke inzichten over houdbaarheid toepassen. Kom op, mensen! Teken en deel de petitie om levens te redden en bruikbare medicijnen niet te vernietigen. Samen kunnen we een verschil maken! Red levens, vernietig geen bruikbare medicijnen ( https://gebruikrestmedicatie.petities.nl)

Donald Trump spreekt steun uit voor corrupte president Viktor Orban

Nog een reden om de petitie tegen het bezoek van onze koning Willem Alexander te ondertekenen: Van de week mengde Donald Trump zich in de komende verkiezingen binnen Europa door zijn steun uit te spreken voor de corrupte en anti-Europese president Viktor Orban. Het is echt ongekend en bizar dat een Amerikaanse president dit uitspookt. Met vriendelijke groet, Mike (starter petitie).

Help onze petitie tegen bezoek Koning Willem Alexander aan Trump verder groeien!

Goedemorgen, Onlangs heeft u onze petitie getekend gericht aan de Tweede Kamer met de oproep om het bezoek van Koning Willem Alexander aan, en verblijf bij Trump te stoppen. Het mag niet zo zijn dat zo'n oorlogszuchtige president, die de hele wereld schoffeert, vereerd wordt met dit bezoek.

+Lees meer...

Naar de USA prima, maar absoluut niet naar Trump! DE TIJD DRINGT, HELP ONZE PETITIE VERDER: Hierbij willen we u vragen om onze petitie zoveel mogelijk te delen met vrienden en bekenden, en wellicht ook als reactie te plaatsen op Sociale Media. Hoe meer bereik, hoe groter de kans op succes. In ieder geval laten we onze stem horen, in deze barre tijden belangrijker dan ooit. Alvast hartelijk dank! Met vriendelijke groet, Mike

Nieuwsflits – Wagenpark onder druk door gebrek aan alternatieven

Het Vervoercollectief ziet zich genoodzaakt vast te houden aan dieselvoertuigen binnen het huidige wagenpark. Ondanks de groeiende aandacht voor elektrisch en waterstof aangedreven vervoer, blijken deze technologieën in de praktijk nog geen volwaardig alternatief voor onze operationele inzet.

De dagelijkse realiteit van ons (zorg)vervoer vraagt om betrouwbaarheid, flexibiliteit en voldoende actieradius.

+Lees meer...

Op dit moment kunnen elektrische en waterstofvoertuigen niet voldoen aan deze eisen, met name vanwege beperkte reikwijdte, laadinfrastructuur en inzetbaarheid gedurende lange en intensieve ritten.

Op 27 oktober 2022 ondertekenden we al wel de Waterstofconvenant van de provincie Noord-Holland. Echter, zolang deze alternatieven niet operationeel gelijkwaardig zijn aan diesel, blijft een overstap voor het Vervoercollectief niet haalbaar. Wij volgen de ontwikkelingen op de voet en blijven actief zoeken naar duurzame oplossingen die wél aansluiten bij de complexe eisen van ons vervoer.

QR-code in buurtbrief Hoogstraat werkt niet

Helaas is gebleken dat de QR-code in de buurtbrief niet naar behoren werkt. Hierdoor kan het zijn dat u de petitie niet via de QR-code heeft kunnen openen.

Mijn excuses voor het ongemak..

**INLOOPAVOND 26 MAART KRUISPUNT LINSCHOTEN**

26 MAART '26 IS ER EEN INLOOPAVOND OVER DE WINDTURBINES OP CATTENBROEK IN HET KRUISPUNT IN LINSCHOTEN. KOM ALLEMAAL EN UIT JE ZORGEN! .

Hier gaat het om: Joint Letter of Intent Tata Steel

Hier gaat het om, de Joint Letter of Intent Tata Steel. Te vinden als bijlage bij een aanstaand debat erover..

+Lees meer...

Datum nog niet vastgesteld.

De Tweede Kamer besloot wel om in gesprek te gaan met omwonendenorganisaties Frisse Wind, Dorpsraad Wijk aan Zee en Gezondheid op 1. Steun hen ook.

Nu eindelijk in de actualiteit

+Lees meer...

Met de zin: "In Frankrijk is er een wet waarmee gemeenten bedrijven kan laten meebetalen aan betere infrastructuur of ov. "Werkgevers profiteren er immers van dat hun personeel goed op het werk komt." "

Beter laat dan nooit dat het inzicht doorbreekt

Gemeente wil gesprek met bewoners!

Alle betroffen bewoners hebben half maart per brief een uitnodiging ontvangen van de Gemeente Enschede om op 30 maart of 2 april aanstaande van 09:00 tot 12:00 in het Kompas tijdens een Inloopspreekuur hun bezwaren tegen aanpassing van lijn 2 kenbaar te maken en te kijken naar een mogelijk (tijdelijk) alternatief. Bent u niet de gelegenheid? Mail dan naar info@wijkteamsenschede.nl

En natuurlijk blijven wij ons inzetten voor een duurzame oplossing! Dit staat voor 30/03 op de agende van de Wijkraad.

+Lees meer...

We houden vinger aan de pols - iedereen merkt nu de gevolgen van de aangepaste lijn 2; LIJN 2 MOET TERUG !!!

21-03-2026 | Petitie Behoud bus 2 in Enschede