U, de petitionaris

Nieuws

Flyer bij deze petitie met QR-code

Verzamel ook ondertekenaars voor deze petitie met deze flyer

Die kunt u als papiertjes ergens ophangen of uitdelen, maar het werkt nog beter om het gesprek aan te gaan met mensen erover.

Als u de flyer laat zien aan iemand met een iPhone en u vraagt er een kiekje van te maken dan opent deze petitie zich en kan men gelijk ondertekenen. Op sommige Android-telefoons werkt het ook, soms door een app ervoor te installeren.

Een foto ervan maken is altijd een goed alternatief want de link naar de petitie staat onder de QR-code: hervormeuropanu.petities.nl

08-11-2019 | Petitie Hervorm Europa nu

Spaar 50 jaar oude bomen en bespaar 270 euro per huishouden

De huidige, tot 50 jaar oude, bomen houden met hun schaduw het park koel. De wortels houden de top laag op zijn plaats.

+Lees meer...

Het bladerdek houdt vocht in de grond vast en zorgt ervoor dat het gras zelfs in de zomer groen is (elders waar bomen gekapt zijn ligt het gras er in warme zomers verdord bij, en verstuift de grond). Vogels hoor je nu volop. Dit 'opleuken' van het park gaat 75 oude bomen kosten. Grond zal verdrogen. En shovels zullen toplaag beschadigen. Dat is echte reden dat er voor 1.4 miljoen opgehoogd moet worden. Het 'vervangen' door 75 jonge boompjes zal niet helpen.

Afblijven, laat de natuur zijn gang gaan. En bespaar 270 euro per huishouden. Wat linksom of rechtsom door gemeentelijke heffingen wordt betaald. Elk huishouden, ook met lage en minimaal inkomen, betaalt deze verspilling.

Gemeente Hillegom dient dit geld in de reserve te laten en te besteden aan hoge prioriteiten. Zoals bijdrage woningen voor starters, een geconcentreerd huisartsencentrum, onderwijs....

De Aanvlieg route is behandeld en goedgekeurd

De Aanvlieg route is behandeld en goedgekeurd Na een pauze ingelast te hebben zijn wij blij om mede te delen dat de Aanvlieg route bekend is en goedgekeurd is. Ook krijgen alle Ouders hierover een nieuwsbrief dat deze petitie echt van kracht wordt en daarmee kunnen we dan ook eindelijk gezamenlijk onze digitale stem uitbrengen die gekoppeld is aan een brandbrief die gericht is Afdeling Ruimtelijke ordening en parkeerbeheer.

+Lees meer...

Binnenkort meer updates !!

Met Vriendelijke groet Mischa de Jong .

Een geweldige demonstratie | Deel de petitie nog één laatste keer!

Beste ondertekenaars,

Gisteren kleurde de Dordtse binnenstad rood! Een paar duizend betogers lieten zich zien en horen, omdat ze willen dat de Dordtse gemeente zich uitspreekt tegen de genocide in Gaza en omdat ze meer druk op de Israëlische regering eisen.

Morgen wordt de petitie aangeboden aan de Gemeenteraad. Het zou fantastisch zijn als we nog een mooie eindsprint kunnen maken!

Deel de petitie nog één laatste keer met je familie, vrienden en collega's.

+Lees meer...

En wijs ze er op dat ze hun ondertekening ook moeten BEVESTIGEN via de email die ze daarvoor ontvangen. Anders is de ondertekening NIET geldig!

Bedankt voor jullie steun!

Team Rode Lijn Dordrecht

Zonkracht 7, maar kan het ook anders ?

Dat is de vraag.

Wat zijn de voor en nadelen van zonnebrand. . Die discussie mag best breder belicht worden. . Vandaar deze petitie. . Kinderen mogen in zonkracht 2 onbeschermd de zon in.

Vanaf zonkracht 3 dienen kinderen volgens alle zon communicatie ingesmeerd te worden.

Waar ligt het omslagpunt in tijd ? .

Video van de inleiding op en voorlezing van de petitie tijdens de herdenkling op de moord van Pim Fortuyn op het Mediapark in Hilversum

Het Zonnepark Ellemeet is GESTOPT !

HET ZONNEPARK IS GESTOPT!

Wij zijn superblij!! En gelet op de vele reacties in ons dorp, zijn velen met ons ook heel blij! Het is gisteren al te lezen geweest op het online nieuws van radio Schouwen- Duiveland en vandaag in de PZC, vrijdag j.l. hebben wij ook nog een interview aan Radio Schouwen Duiveland gegeven.

+Lees meer...

(kun je terug luisteren)

Gisteren precies 2 weken geleden heeft Nees onze laatste brief (zie vorige nieuws item) aan het college persoonlijk naar het gemeentehuis gebracht. Wij waren het wachten zat, voelden ons nog steeds niet gehoord en hebben gevraagd om duidelijkheid op korte termijn. Diezelfde week hebben we per mail een brief aan de gedeputeerde van de Provincie Zeeland gestuurd. De inhoud van de brieven hier overnemen wordt te veel. Zie voor de brief en de mail de website www.Ellemeet.top.

Het hele proces heeft enorm veel tijd en energie gekost. Dat wordt goedgemaakt door het resultaat. Burgerverzet heeft dus wel degelijk zin! De openlijke, maar ook steun "in stilte" van velen heeft ons geholpen om hier mee door te gaan. Dus allen die bijgedragen hebben: Dank je wel!

Bovenal staat: Ons mooie landschap blijft intact! Het besluit van het college is gebaseerd op het nieuwe duurzaamheidsbeleid. Dus kunnen we ook verwachten dat dit voor heel Schouwen-Duiveland geldt. Geen zonneparken op ons zo mooie eiland !

Aan een ieder die gesteund heeft in welke vorm dan ook : Hierbij ook onze hartelijke felicitaties aan jullie !

Eendracht maakt macht /kracht !!

Nees & Heleen

29-06-2025 | Petitie Stop Zonnepark Ellemeet

Telefoongeluidoverlast campagne nu in vergadering bij Stichting SIRE

Er is goed nieuws, Stichting Ideële Reclame (SIRE) heeft gezegd dat ze dit onderwerp mee zullen nemen in hun jaarlijkse selectiedag. Alleen heeft SIRE geen referentie of geen kennis van hoe erg het probleem in de samenleving is.

+Lees meer...

Wat kan jij doen? Jij, de ondertekenaar van deze petitie, kunt ook een email schrijven naar info@sire.nl om hun te laten weten wat telefoongeluidsoverlast jou doet en waarom SIRE zou kunnen helpen.

Help ze te herinneren dat dit onderwerp goed past in de kernwaarden van Stichting Ideële Reclame, want ze hebben tot doel "Reclamecampagnes die gericht zijn op het vergroten van bewustzijn, het stimuleren van gedragsverandering en het creëren van een positieve maatschappelijke impact."

Heel erg bedankt voor het lezen. Ik ben blij met deze ontwikkeling en laten we met z'n allen ons best doen om bewustzijn te stimuleren! Mvg, Marcio van den Hout

Petitie verlengd

De petitie bleef helaas lang op 900+ handtekeningen steken. Ik heb de datum verlengd, zodat meer mensen de kans krijgen hun stem te laten horen!

Warme groet, Maria..