You, the petitioner

Updates

Ban de brom (door het transformatorstation in Beverwijk)

de petitionarissen van Ban de brom vragen u de petitie te ondertekenen:

"Voorkom (dag & nacht) blootstelling aan laag frequent geluid door TenneT."

bandebrom.petities.nl

Wilt u deze of een andere petitie ook aandacht geven hier?

2019-07-15

Het doel is behaald

Het doel van de petitie is behaald...

Overhandiging van petitie 'Breid de gordelroosvaccinatie uit' aan Tweede Kamer op 2 juni 2026

Op 2 juni 2026 tussen 13:15 en 13:30 uur zal in de Tweede Kamer in de Statenpassage aan de Tweede Kamercommissie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport de petitie 'Breid de gordelroosvaccinatie uit en informeer: bescherm kwetsbaren en minima' worden overhandigd.

Bron: tweedekamer.nl

Wilt u erbij zijn? Meld het de petitionaris en meld u zich aan op bezoekers.tweedekamer.nl..

aanbieden Petitie op donderdag 11 juni 19.00 uur

Heel erg hartelijk dank dat je de petitie hebt getekend. Meer dan 1400 mensen hebben ondertekend. Sympathisanten kunnen nog tot en met 8 juni de petitie ondertekenen: https://volkstuinenwageningen.petities.nl.

+Read more...

We gaan donderdag 11 juni van 19.00 -19.30 uur de petitie aanbieden aan de Gemeenteraad. Het aanbieden vindt plaats op de grote markt in Wageningen bij de hoofdingang van het Gemeentehuis.

Er is dan een korte gezellige bijeenkomst met sprekers en muziek. Kom in een groene broek of jurk met oranje jas, blouse, sjaal of petje. Een spandoekje of bord met een ludieke tekst of een afgezaagd boompje/struikje, of afgeknipte takken mag ook. Ben je van plan om 11 juni te komen, laat het ons ajb even weten, via email: PetitieVolkstuinenWageningen@gmail.com. Dat helpt ons bij de organisatie van de bijeenkomst.

Kijk deze film en help ons dit beleid te stoppen

Bevestig de e mail

Vergeet a.u.b. niet de ontvangen e-mail te bevestigen, pas dan is uw ondertekening definitief! Dank allemaal..

Laat (Kan)Ye West wel Nederland binnen voor zijn concert op 6 en 8 juni

2026-05-14 | Petition Laat Ye optreden in Nederland

Laat (Kan)Ye West wel Nederland binnen voor zijn concert op 6 en 8 juni

Woningen voor starters in de Maten Apeldoorn

Met jullie handtekeningen onder onze petitie hopen we te bereiken dat de politiek kiest voor het verbouwen van het scholencomplex aan de Waleweingaarde 103 Apeldoorn tot kleine woningen voor de vele woningzoekenden..