U, de petitionaris

Nieuws

wethouders gemeenteraad Haarlem aangeschreven

Meer dan 100 ondertekeningen in een week en aandacht van de lokale media. Maar nog geen reactie vanuit de gemeente. Ik heb de 2 wethouders van de gemeenteraad aangeschreven die gaan over

  • Zorg, Welzijn, Volksgezondheid, Ouderen; Wonen; Cultuur;
  • Duurzaamheid, Klimaat, Milieu; Mobiliteit; Economie;

en ze gevraagd om een reactie. Wordt vervolgd...

Petitie is aangeboden aan het bestuur van Breda.

Vanavond hebben we, met wat vertraging, de petitie tegen de spitsafsluiting van de Leursebaan aangeboden aan het bestuur van de gemeente Breda.

Het resultaat is indrukwekkend: in totaal hebben 3.605 mensen hun steun uitgesproken. Daarvan kwamen 2.794 ondertekeningen uit Etten-Leur zelf (ongeveer 75 procent), wat logisch is omdat de actie hier het meest is gedeeld.

+Lees meer...

Daarnaast kwam 10 procent uit Zevenbergen en nog eens 10 procent uit Breda en Prinsenbeek. Ook dáár is dus duidelijk draagvlak om dit plan kritisch te bekijken. In totaal ontvingen we steun uit meer dan 30 verschillende plaatsen.

In de brief die we bij de petitie hebben gevoegd, hebben we de gemeente Breda gevraagd om:

af te zien van de spitsafsluiting in Prinsenbeek;

te zoeken naar alternatieve verkeersmaatregelen die de leefbaarheid verbeteren zonder de bereikbaarheid te schaden;

de belangen van inwoners uit omliggende gemeenten nadrukkelijk mee te wegen.

Wat ons extra opviel: op 11 september tekenden meer dan duizend mensen op één dag. Dat laat zien hoe breed de zorgen leven en hoe sterk het onderwerp leeft in onze gemeenschap.

Wij hebben de gemeente gevraagd om de ontvangst van de petitie te bevestigen én inhoudelijk te reageren op onze punten. Het is nu aan hen om te laten zien dat de stem van duizenden inwoners serieus genomen wordt.

Wij willen iedereen die getekend en gedeeld heeft heel hartelijk bedanken. Dankzij jullie steun hebben we een krachtig signaal kunnen afgeven.

Deze petitie zal snel gesloten worden.

Let op onze flyer in uw brievenbus in Overschie

Let op onze flyer in uw brievenbus!

Samen houden we zwembad Overschie open!

Sinds woensdag tot zondag wordt deze flyer voor de petitie huis aan huis verspreid. Op de flyer staat een QR-code die je kunt scannen of een linkje dat je kunt gebruiken om direct te tekenen.

We staan inmiddels op 900 handtekeningen voor de petitie en 125 handtekeningen voor het burgerinitiatief, een prachtig resultaat, het 1e doel tot 1000 handtekeningen is behaald! Maar we zijn er nog niet, om een stevig signaal af te geven aan de Gemeente Rotterdam is het streefdoel 2000 handtekeningen.

+Lees meer...

Want het is echt noodzakelijk dat het zwembad de komende 5 jaar openblijft, omdat er echt een tekort is aan zwemwater in Rotterdam en zwembad Overschie essentieel is voor de wijk.

Teken hier de petitie: https://zwembadoverschie.petities.nl/

U kunt er ook voor kiezen om a.s. maandag tussen 18.00-21.00 uur te tekenen in het zwembad.

Deel dit bericht vooral met zoveel mogelijk mensen, hoe meer steun, des te sterker ons geluid!

Met vastberaden groet, Actiegroep Zwembad Overschie

24-09-2025 | Petitie Hou Zwembad Overschie open

Mailadres

Er is ook een mailadres aangemaakt. Mocht je je verhaal (anoniem) willen delen en/of mag dat verhaal (anoniem) gebruikt worden om uiteindelijk aan Siem over te kunnen dragen, mail dan naar meldpuntsiem@hotmail.com.

+Lees meer...

Geef daarbij ook gelijk aan wat er wel/niet gebruikt mag worden. Alvast bedankt!

De petitie wordt overhandigd

Snel wordt deze petitie overhandigd aan de politie.

Voortgang petitie.

Beste allen,

Zoals u wellicht heeft gezien, staat de petitie nog open. Wij zijn inmiddels bezig met de afronding en de voorbereiding om deze aan te bieden aan het bestuur van Breda.

Op dit moment hebben we bijna 3.600 ondertekeningen, een indrukwekkend aantal dat, naar ons idee, op dit niveau niet vaak eerder is voorgekomen.

+Lees meer...

Dit laat zien hoe breed de steun in onze gemeenschap is. Een gemeenschap die bestaat uit inwoners van vele dorpen en steden. Daarvoor willen wij u allemaal hartelijk bedanken!

Wanneer wij de petitie officieel indienen, zullen we dit via o.a. dit kanaal een laatste tussenstand en samenvatting delen. Aansluitend vragen we dan petities.nl om de petitie te sluiten. Ook hen danken wij voor het beschikbaar stellen van dit platform en de ondersteuning achter de schermen.

Met vriendelijke groet,

Robert Prins, namens de initiatiefnemers

Al meer dan 600 steunbetuigingen zijn geregistreerd!

Nog steeds zijn er meer inwoners van de kernen Waalwijk, Sprang-Capelle en Waspik die inzien dat ze het best zelf actie kunnen ondernemen en tekenen daarom de petitie om de referendumverordening vastgesteld te krijgen..

Opgelet! Datum veranderd!

Woningcorporatie De Huismeesters heeft een heidagje op vrijdag 26. Of eigenlijk een 'Huismeestersdag' zoals ze het zelf noemen.

+Lees meer...

Dan heeft het weinig zin er met zijn allen heen te gaan. Het aanbieden van de petitie is dus verplaatst naar maandag, dezelfde tijd en dezelfde plek!

Hopelijk tot maandag! We kunnen je steun gebruiken!

owja, 2 handtekeningen?

Ja... Op deze manier win je echt de oorlog... Op deze manier krijg je echt druk om vooruitgegang te boeken...

Op deze manier krijg je niets voor elkaar omdat ze hun negeer beleid kunnen negeren...

+Lees meer...

onder de mom van: handtekeningen of het is onzin...

het maakt niet uit of die nuance compleet corrupt is van logica... Geen handtekeningen = hun paardenstokje...

Goed systeem! Dat democratie; zei ik volledig sarcastisch.