U, de petitionaris

Nieuws

Voordat u een petitie begint bedenk...

Bedenk dat u zich moeite kunt besparen door te kijken of er niet al een petitie over bestaat. Kijk bij de 'nieuwe petities' om te zien wat er recent is doorgelaten of doorzoek de site. Op Facebook en Twitter kondigen we nieuwe petities aan als u het even wilt aankijken.

Een bestaande petitie kunt u ook extra helpen. Neem daarvoor contact op met de petitionaris. Helemaal onderin de bevestigingsmail staat het e-mailadres van de initiatiefnemer van de petitie.

Om teleurstelling over een afgewezen petitie te voorkomen, bedenk dat deze website alleen bedoeld is voor petities aan monopolisten; vooral de overheid en in mindere mate uw werkgever, het schoolbestuur, een verenigingsbestuur en dergelijke. Daar heeft u ook niet makkelijk een alternatief voor.

Waar we niet aan doen zijn petities over de inhoud van het media-aanbod. Daar gaat de overheid niet over, dat is aan omroepen, uitgevers en dergelijke. Ook is het praktisch altijd zinloos. Dergelijke organisaties doen niet aan petities, ontvangen ze ook niet.

Wel kunt u om wetgeving vragen bij de overheid. Zo zegt de Mediawet hoeveel procent cultuur, sport, informatie en dergelijke door de publieke omroep gebracht moet worden.

Als een organisatie een klantenservice heeft, schrijf ze vooral een e-mail met uw suggestie of klacht. Ze hebben geavanceerde systemen en veel medewerkers om alle klachten te tellen en inhoudelijk te analyseren. De rapporten met die analyse komen heel snel bij de directie terecht.

Als u twijfelt of een petitie de juiste keuze is, vraag het webmaster@petities.nl. Zie ook het Handboek Petities voor andere vragen over petities (werkt helaas niet op het kleine scherm).

Er is sinds half maart een grote toename in petities, dus het kan zijn dat een antwoord op uw e-mail langer duurt dan normaal. Een goede omschrijving van uw e-mail kan het verschil maken.

21.03.2020

Herinnering

Ik heb op de tijdelijke containers nog een herinneringsbericht geplakt om mensen nog een laatste mogelijkheid te geven om te tekenen. Om die reden zal ik de petitie in ieder geval dit weekend nog open laten staan. Het zou mooi zijn als we de 30 konden aantikken, dan zou 1/3 van de bewoners zich duidelijk hebben uitgesproken om onze afvalvoorziening nu eindelijk eens in goede banen te leiden. Leuk om te zien dat vuilnis een verbindende factor kan zijn, maar dit terzijde..

Deel de petitie

Beste buurtgenoten,

Deze petitie heb ik gedeeld met bewoners van Wilgengriend 1 t/m 53 en Klipgriend 40 t/m 46. Mocht u iemand kennen buiten deze adressen die ook graag wil ondertekenen, dan nodig ik u van harte uit om de petitie verder te delen.

Met vriendelijke groet, Felia.

Deel de petitie

Beste buurtgenoten,

Deze petitie heb ik gedeeld met bewoners van Wilgengriend 1 t/m 53 en Klipgriend 40 t/m 46. Mocht u iemand kennen buiten deze adressen die ook graag wil ondertekenen, dan nodig ik u van harte uit om de petitie verder te delen.

Met vriendelijke groet, Felia.

Allerzielen en Allerheiligen: 1 en 2 november a.s., wees erbij op het kerkhof

Gelukkig stelt het bestuur van de Adrianusparochie dit weekend op 1 en 2 november het kerkhof aan de Dijkweg in Naaldwijk open vanwege Allerzielen. Het kerkhof lijdt onder de bouw van de appartementen ernaast - dus blad etc.

+Lees meer...

opruimen kan geen kwaad! Een bloemetje laat ons respect voor de doden zien. We zijn er zaterdagochtend vanaf 10 uur. Van harte welkom!

Red Stichting Samen voor Elkaar Nissewaard & Dierenvoedselbank Spijkenisse

Motie politieke partij Marckenburgh.

Begin deze zomer heeft een politieke partij uit Nissewaard een motie 'Inwoners boven vleermuizen' opgesteld en samen met 2 andere partijen ingediend.

Met deze motie gaf het de college een opdracht om alles uit de kast te halen om een nieuwbouwproject op de plek van de Marckenburgh vlot te trekken.

+Lees meer...

Al 5 jaar lang gebeurden dit niet ivm beschermde grootste vleermuizen populatie van heel nederland. Maar door deze Motie en gesprekken met de Provincie gaat er waarschijnlijk spoedig een goedkeuring voor de sloop komen ten koste van de Stichtingen welke zich nu in het pand bevinden.

Het gebouw de Marckenburgh staat al jaren leeg. Eigenaar Woonzorg wil het gebouw laten slopen en een ontwikkelaar heeft een mooi plan voor de bouw van appartementen opgesteld. De aanwezige kolonie vleermuizen welke een beschermde diersoort is, zorgde er voor dat het pand niet gesloopt mocht worden. Dit betekent dat de ontwikkelaar een Natuurvergunning nodig heeft voor de eventuele sloop.

Maar de vergunning is door de Provincie en de Omgevingsdienst Haaglanden meerdere keren geweigerd.

Voor een politieke partij is Nissewaard was het van belang om toch de sloop aan te kaarten.

Gemeente Nissewaard is samen met de ontwikkelaar, de Provincie en de Omgevingsdienst Haaglanden in gesprek gegaan om alsnog deze vergunning te krijgen.

De Natuurvergunning wordt waarschijnlijk dit jaar nog afgegeven en kan volgend jaar begonnen worden met de sloop van de Marckenburgh.

Volgens deze partijen wordt zowel bij de sloop als bij de nieuwbouw huur- en koopappartementen rekening gehouden met de nu nog aanwezige vleermuizen.

Echter word er geen rekening gehouden met de werkzame stichtingen welke zich in het pand bevinden en in de periode dat zij het pand ter beschikking kregen een essentieel belang zijn geworden voor inwoners van de gemeente Nissewaard.

Daarom is uw stem zo belangrijk om de continuiteit van deze stichtingen aan te kaartene bij onze gemeente, welke al vaker hulpbehoevende gewezen heeft op deze mooie stichtingen.

Help hun bestaan doorgang te kunnen geven.

Mvg

Troy

Werkdruk in de zorg verlagen

De werkdruk in de zorg blijft te hoog en medewerkers en stagiaires hebben niet altijd genoeg energie en tijd om hun werk goed uit te voeren. Door te weinig personeel per dienst ontstaan situaties waarin cliënten minder aandacht krijgen en medewerkers onder enorme druk staan.Dit leidt vaak tot stress, fouten en een gevoel van machteloosheid bij medewerkers.

+Lees meer...

Het is niet eerlijk tegenover de zorgprofessionals en de cliënten die afhankelijk zijn van de zorg. Wij vragen daarom dringend dat er meer personeel per dienst wordt ingezet, zodat iedereen genoeg tijd en energie heeft om veilig en met aandacht te werken.

Teken deze petitie en steun ons in de strijd voor een betere werkdruk en kwaliteitszorg voor iedereen. Samen kunnen we een verschil maken en laten zien dat de stem van zorgmedewerkers gehoord moet worden!

Bedankt voor jullie steun!

Dank aan iedereen die al getekend heeft! Samen laten we zien dat de werkdruk in de zorg omlaag moet.

20+

We zijn de 20 gepasseerd! Een eerste mijlpaal die duidelijk laat zien dat een serieuze groep bewoners vaart wil zien achter een goede oplossing voor het ophalen van ons huisvuil. Wederom mijn dank voor ieder die zich tot nu toe hiervoor heeft ingezet..