You, the petitioner
Schermafbeelding 2025 05 01 223027

Subsidie voor de sterilisatie van katten

2 signatures

Er zijn momenteel 1 miljoen zwerfkatten in Nederland. Dit maakt dat elk jaar nestjes met kittens een thuis zoeken. Zowel minima huishoudens als huishoudens die een kattenverzekering kunnen betalen moeten de optie krijgen om de sterlisatie van hun katten of poes vergoed te krijgen.

Petition

We

kattenliefhebbers, stichtingen in dienst van kittens en katten

 

establish that:

  • er helaas niet genoeg huishoudens in Nederland zijn om alle kittens en vooral (opgegeven) oudere katten een huis te bieden.
  • door het minderen van de toevoer van kittens de kans groter wordt voor elke katje en poesje om een warm thuis te vinden.
  • de overheid moet ingrijpen, zodat de rijksoverheid en gemeente zowel minima als verzekerden tegemoetkomen.
  • verder toekomstig kittenleed voorkomen komen worden door sterilisatie als een algemeen vergoede optie.

 

and request

help de asielen tot dienst te zijn voor katten en kittens door de aantallen elke zomer te beperken door middel van sterilisatie.

Sign this petition

 
We e-mail you a link to confirm your signature. Your data will not be shared with third parties and remains with the Stichting Petities.nl. Your name and place of residence will only appear if you choose this. Read more about this in our privacy statement.

Details

Addressed to:
Samenwerkingsverband 
Petition desk:
Closing date:
2025-07-31 
Lead petitioner:
Helena Fiona danenberg 

History

Signatures