U, de petitionaris
3141776

Behoud buslijn 312 Breda-Roosendaal

10 ondertekeningen

Lijn 312 verdwijnt. De lijn wordt ingekort tot Etten-Leur vanaf Roosendaal. Scholieren en passagiers die gebruik maken van lijn 312 zijn langer onderweg omdat ze moeten overstappen in Etten-leur. Daar is het altijd heel druk en dat zorgt ervoor dat mensen langer onderweg zijn. Lijn 311 blijft wel?

Petitie

Wij

Scholieren, forensen en andere medestanders

 

constateren dat:

  • het plan is om buslijn 312 op te heffen.
  • er dan minder passagiers met de bus zullen gaan maar met de NS zullen reizen.
  • scholieren en werkenden hier de dupe van zijn.
  • er een lijn komt die vanuit woonwijken in Roosendaal gaat rijden en daarna de dorpen Rucphen, Sprundel en St Willebrord pakt en vervolgens stopt bij Etten-Leur. Daar moet je dan maar wachten met overstappen. Het aantal passagiers uit Etten-Leur is al heel erg hoog!

 

en verzoeken

Laat lijn 312 bestaan en rijden van Roosendaal naar Breda met de tussenstops Rucphen, Sprundel, St Willebrord en Etten-Leur. Dit is een streekbus en geen stadsbus.

Lijn 312 is doordeweeks en weekend altijd druk bezet met scholieren en andere passagiers. Er zijn genoeg mensen die mee willen vanaf Roosendaal, Rucphen, Sprundel, St Willebrord en Etten-Leur naar Breda.

In Etten-Leur staan al genoeg mensen te wachten overstappen heeft geen zin!

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Samenwerkingsverband 
Petitieloket:
Einddatum:
06-07-2025 
Petitionaris:
Do Amara 
Organisatie:
Vaste en bekendste passagier van Lijn 312 

Geschiedenis

Ondertekeningen