Teken deze petitie als je wilt dat er op de Graaf Aelbrechtlaan in Amstelveen aparte stoplichten moeten komen voor Fietsers.
De Keizer Karelweg en Graaf Aelbrechtlaan zijn straten met veel fietsverkeer van kinderen naar scholen, voetbal, tennis en hockeyclubs. Vrachtwagens, bussen, auto's, fietsers
Bewoners van Amstelveen
dat dit kruispunt (en vele andere in Amstelveen) levensgevaarlijk zijn, dit hebben we meerdere keren moeten ervaren. Nadat woensdag 11 april Jesper Roelfsema in zijn woonplaats door de gevolgen van een aanrijding met een vrachtwagen op de Keizer Karelweg om het leven gekomen, is het duidelijk dat er wat moet veranderen aan de verkeerssituatie!
Aparte stoplichten voor de fietsers. Hierdoor zullen deze nare ongelukken niet meer plaatsvinden omdat fietsers en auto's/vrachtwagens zo niet tegelijk oversteken/afslaan.