U, de petitionaris
Boycott qatar

Boycot WK 2022 Qatar

477 ondertekeningen

Een wereldkampioenschap voetbal spelen in een land dat stelselmatig de mensenrechten schendt? Onacceptabel! 6700 onschuldige arbeidsmigranten hebben door de erbarmelijke werkomstandigheden hun leven moeten geven. Hier zouden wij als Nederlanders geen WK moeten willen spelen.

Petitie

Wij

De voetbalsupporter en ieder ander burger die deze misstanden niet kan accepteren.

 

constateren dat:

Arbeidsmigranten worden gedwongen om met tempraturen van 45 graden vaak langer dan 10 uur te werken. Deze migranten werken voor een hongerloon. Het paspoort van deze arbeidsmigranten is ingenomen waardoor ze niet terug kunnen keren naar hun land van herkomst.

Vanwege deze erbarmelijke omstandigheden zijn er al ruim 6700 migranten om het leven gekomen. De migranten komen om het leven door ziekte, verkeersongevallen, maar ook zelfmoord.

 

en verzoeken

Wij verzoeken de KNVB, spelers, staf en een ieder ander die betrokken is bij het Nederlands elftal zich terug te trekken uit het WK 2022 in Qatar.

Huidige status

Deze petitie staat niet open om ondertekeningen te verzamelen.

 

Details

Ontvanger:
sportfederatie 
Petitieloket:
Einddatum:
09-07-2021 
Status:
Ingetrokken 
Petitionaris:
Luc 

Geschiedenis

Ondertekeningen