
Het kabinet maakt jouw biertje wéér duurder door vanaf 2027 de bierbelasting elk jaar verder te verhogen. Terwijl er al zoveel belasting op jouw biertje zit.
Want het gaat ten koste van jouw portemonnee, onze bruisende horeca en de brouwerijsector. Door een nog hogere belasting, gaan nog meer Nederlanders in Duitsland en België hun bier kopen, ten koste van onze Nederlandse horeca, brouwerijen, winkels en schatkist.
Zeg nee tegen de bierbelastingverhoging.
https://bieriszoveelmeer.petities.nl
de Nederlandse bierwereld waaronder Nederlandse Brouwers, CRAFT en Koninklijke Horeca Nederland en alle medestanders
af te zien van een verdere jaarlijkse bieraccijnsverhoging en van de afschaffing van het kleinbrouwerstarief.
Stop de bierbelastingverhoging.
Op 3 november 2026 tussen 13:45 en 14:00 uur zal in de Tweede Kamer in de Statenpassage aan de Tweede Kamercommissie van Infrastructuur en Waterstaat de petitie 'Zeg nee tegen extra bierbelasting' worden overhandigd.
Bron: tweedekamer.nl
Wilt u erbij zijn? Meld het de petitionaris en meld u zich aan op bezoekers.tweedekamer.nl.