In Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs en Bleiswijk wonen al veel statushouders en asielzoekers. De gemeenteraad wil tegen de wil van de meeste bewoners er 1 extra lokatie voor statushouders of asielzoekers bij. Dat is onwenselijk en onnodig, want de spreidingswet wordt waarschijnlijk ingetrokken.
Werkende en belastingbetalende burgers van Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk
geen extra lokatie voor statushouders of asielzoekers aan te wijzen.
Voor het potentiele azc in Berkel en Rodenrijs (vlakbij voetbal, hockey en tennisclubs waar veel kinderen op de fiets naar toe gaan), zijn omwonenden een officiele petitie gestart. Zie www.oudwestsamen.nl Hun handtekeningen gaan rechtstreeks naar de gemeente en kunnen hopelijk dit plan tegenhouden.
Beter om te voorkomen dat kinderen op de fiets naar hun sporttraining worden lastiggevallen (of erger), dan later moeten aanhoren van D66-GroenLinks politici dat ze verbaasd zijn dat er incidenten waren