You, the petitioner
There is news!
475813892 10235597116577435 8637260862125363847 n %281%29

Uitbetalen op basis van Traktaat van Wassenaar 1966

6,713 signatures

Het verdrag Traktaat van Wassenaar is in 1966 ondertekend door de regeringen van Nederland en Indonesië. Doel: De Indonesische regering betaalt aan Nederland het bedrag van 689 miljoen gulden ter genoegdoening aan de Nederlandse staatsburgers, die huis, have en goed in Indonesië moesten achterlaten ten tijde van de repatriëring tussen 1947 en 1962. De Nederlandse regering heeft dit echter nooit aan de rechthebbenden uitbetaald.

Het Tracktaat is ondergebracht in de claim stichting ACTW66. Als U meent recht te hebben, schrijf u dan in als deelnemer via onze website www.icm-online.nl zodat ook namens U het proces wordt gevoerd. Ook kan U ACTW66 ondersteunen voor de advocaat - en gerechtskosten. Door te doneren op Rabo-rekening NL41 RABO 03977255 07 ten name van F. Schwab / ICM Online onder vermelding van donatie ACTW 66 - volg ons voor de updates op www.icm-online.nl. Vragen over de inhoud van deze petitie dient u te richten aan Ferry Schwab, Wouterskampen 68, 3849 BC Hierden, Of mail naar Schwab@kabelfoon.nl.

Petition

We

De Nederlands-Indische gemeenschap en allen die zich hiermee verwant voelen of zijn,

 

establish that:

Dat de Nederlandse Staat de afspraken, vastgelegd in het Traktaat van Wassenaar in 1966, al 50 jaar lang niet is nagekomen en de Nederlandse staatsburgers van Indische afkomst nimmer schadeloos heeft gesteld voor verlies van bezittingen, banktegoeden, enz. als gevolg van oorlogshandelingen tijdens de Japanse bezetting, de Bersiap en de politionele acties; en de gevolgen Linggarjati.

 

and request

Dat de Nederlandse regering in navolging van de "Indische kwestie" de Nederlands-Indische gemeenschap recht doet door de afspraken volgens het Traktaat van Wassenaar ten uitvoer te leggen, dan wel onderhandelingen opent met het Advocaten Team in Jakarta en het Actie Comité TvW-66, welk team door laatstgenoemde in en buiten rechte wordt vertegenwoordigd, met de intentie over te gaan tot stappen die leiden tot een bevredigende oplossing voor alle rechthebbenden.

Sign this petition

 
We e-mail you a link to confirm your signature. Your data will not be shared with third parties and remains with the Stichting Petities.nl. Your name and place of residence will only appear if you choose this. Read more about this in our privacy statement.

Details

Addressed to:
minister 
Petition desk:
Closing date:
2020-06-19 
Lead petitioner:
Ferry Schwab 
Website:

History

Signatures

Updates

De sporen en de geschiedenis van Traktaat van Wassenaar 1966. nu in nationaal Bibliotheek

De sporen en de geschiedenis van Traktaat van Wassenaar 1966, nu in het nationale bibliotheek

Het is top dat het boek Rapport Traktaat van Wassenaar 1966 nu in de nationale bibliotheek van de scholen is te vinden, alleen al Chapeau. Inmiddels is dit rapport bij vele bewindslieden en Ministeries te vinden.

+Read more...

Niet onbelangrijk, de Tweede Kamer belandt op 15 maart 2022. Er waren 17 exemplaren voor alle fractievoorzitters, en 5 extra exemplaren voor de VVD.

In 2013 kwam een abonnee van ICM Krant met de melding van misstanden rond de ontwikkelingen van Traktaat van Wassenaar. Deze vrouw was ook min of meer verbolgen dat ICM Krant het Indisch Platform (IP) steunde. Het waren haar…

Lees verder…

https://icmonline.ning.com/profiles/blogs/de-sporen-en-de-geschiedenis-van-traktaat-van-wassenaar-1966

2025-10-15

De republiek Indonesië vordert de gelden van Traktaat van Wassenaar.

De republiek Indonesië vordert de gelden van Traktaat van Wassenaar. De republiek ondersteunt  ICM.  Regelmatig informeert Jakarta of er al betaald is. Dit leidde ertoe dat het DPR (Tweede Kamer van de Republiek)  een brief stuurde  naar MP Mark Rutte.      Mijn inziens had deze brief naar de voorzitter van de Tweede Kamer gestuurd moeten worden.  Immers Mark Rutte is onderdeel van het Kabinet.  De Kamer  controleert het kabinet. De nieuwe president ging dus nu vol op het orgel.  In een persverklaring  voor het volk heeft hij zich flink uitgelaten, dat al het geld van de republiek  in Nederland zit .

+Read more...

Nederland behoort tot de rijkste landen en daarom al de gelden terugvorderen.  Regelmatig heeft ICM media in het kader van Traktaat van Wassenaar de Tweede Kamer hierover geïnformeerd.   ICM - NING NETWORKS. 

2025-09-20

Prins Willem Alexander verzoekt Minister BuZa de zaak in behandeling te nemen.

ACTW-66 Laatste stand van zaken juli 2025 Traktaat van Wassenaar

ACTW-66 heeft na vier jaren het geloof en het vertrouwen in de Tweede Kamer verloren en met name de politieke partij VVD die in 2021 beloofde de zaak op zich te nemen.

15.000 mensen die op hun eigen geld wachten zijn letterlijk in de steek gelaten. Het zou je toch gebeuren dat Nederlandse burgers het land uit moeten van president Poetin met verlies van al hun bezittingen en banktegoeden.

+Read more...

Vervolgens Poetin deze mensen schadeloos stelt en de Nederlandse overheid uw geld in hun eigen zakken stopt. Deze zaak deert de Tweede Kamer totaal niet.

Daarom heeft ACTW-66 om hulp gevraagd aan onze koning Willem Alexander. Deze heeft aan het Ministerie van BuZa van Caspar Veldkamp opdracht versterkt om ACTW66 (Traktaat van Wassenaar) in behandeling te nemen.

De opdracht van onze koning is bevestigd door het Ministerie van buitenlandse zaken en die zijn thans de rapporten met verhalen van gedupeerden aan het bestuderen.

Voorzitter ACTW-66 Delegatie

Ferry Schwab

2025-08-07