
Help ons met het behoud van ons volkstuingenot. Nieuwe regels van de gemeente Wageningen leggen het volkstuinieren aan banden. (Vrucht)bomen en struiken mogen niet hoger dan 1 meter. Voor bonenstaken, en andere klimmaterialen geldt een maximum van 1,5 meter. Hoe moeten onze boontjes dan nog klimmen?
https://volkstuinenwageningen.petities.nl
Volkstuinders, beheerders, eigenaren van volkstuinen, en andere betrokkenen van de Wageningse Eng
Plaats een oranje vlaggetje in je volkstuin op 1 meter hoogte. Hiermee maken we zichtbaar op de Eng wat er verdwijnt met 1 meter.
En houden we de aandacht vast tot het moment van overhandigen van de petitie. Komende zondag 19 april van 12 tot 13 uur kan je een vlaggetje afhalen op de parkeerplaats van het voormalige korfbalveld, hoek Diedenweg en Dolderstraat. Of maak er zelf één. Dank voor jullie steun. We zitten op bijna 600 handtekeningen. Op naar de 1000. Zegt het voort.