21 Bijzonder moerasbomen dreigen gekapt te gaan worden om ruimte te maken voor een tijdelijke ingang van de Tweede Kamer bij het voormalige pand van Buitenlandse Zaken. Teken nu, want dit kan mogelijk nog invloed hebben op de uitspraak van de rechtbank, waar een bezwaarprocedure is gestart.
Iedereen die opkomt voor het behoud van groen in steden zoals Den Haag
dat de bomen het enige stukje groen zijn in een dichtgemetseld kantorengebied en dat ze zorgen voor verkoeling, zuivere lucht en ontspanning voor mens en dier.
dat de gemeente Den Haag steeds vaker onnodig kapvergunningen verleend aan bouwprojecten, zoals deze van het Rijksvastgoedbedrijf (RVB).
dat er een bezwaarprocedure is gestart door stadsnatuurvereniging AVN.
dat een alternatief ontwerp voor de ingang mogelijk moet zijn.
de Gemeente Den Haag om:
de 40 jaar oude bomen en haar vijver met goudkarpers en broedende eenden te behouden en samen met de RVB te zoeken naar een alternatieve oplossing voor de publieksingang.
zich te houden aan haar ‘Coalitieakkoord (2018-2022)’ waarin zij belooft om het groene stadskarakter te beschermen en blijvend te versterken!