
De geplande woningbouw door High Tech Campus in Voldijn naast de N2 bevat ook een woontoren van 70 meter hoog. Wij maken ons zorgen over de impact hiervoor voor de omgeving, zowel qua impact op het dorpsbeeld als op de woonkwaliteit van de omwonenden,
https://woneninwaalre.petities.nl
inwoners van Waalre en omgeving
Raad stemt tegen hoge toren
Beste ondertekenaars,
Dinsdag 15 september heeft de gemeenteraad besloten dat er geen toren en veel minder woningen gebouwd mogen worden op het voormalig aspergeveld. In plaats van 700 wordt het nu mogelijk om er max 400 woningen te bouwen. Dit is nog steeds veel maar al wel beter passend. En de appartementengebouwen mogen maximaal 6 bouwlagen (verdiepingen) hoog worden.
Dat er minder woningen komen en geen toren hebben we kunnen bewerkstelligen bij de raadsfracties door jullie handtekeningen en steun. Bedankt!
Het is nu aan de HTC om dit verder uit te werken en daar inwoners bij te betrekken via participatie bijeenkomsten.
Dit is dan ook de laatste update vanuit ons.
Groeten namens Geen toren in de Voldijn
Beste ondertekenaars,
Dinsdag 15 september heeft de gemeenteraad besloten dat er geen toren en veel minder woningen gebouwd mogen worden op het voormalig aspergeveld. In plaats van 700 wordt het nu mogelijk om er max 400 woningen te bouwen.
Dit is nog steeds veel maar al wel beter passend. En de appartementengebouwen mogen maximaal 6 bouwlagen (verdiepingen) hoog worden.
Dat er minder woningen komen en geen toren hebben we kunnen bewerkstelligen bij de raadsfracties door jullie handtekeningen en steun. Bedankt!
Het is nu aan de HTC om dit verder uit te werken en daar inwoners bij te betrekken via participatie bijeenkomsten.
Dit is dan ook de laatste update vanuit ons.
Groeten namens Geen toren in de Voldijn
Een korte update
We zijn in contact met verschillende fracties en zijn bij hun fractievergaderingen van eind augustus uitgenodigd om onze zorgen te verduidelijken. En zullen inspraak doen bij de raadsvergadering van 1 september waar hoogstwaarschijnlijk het nieuwe bouwplan besproken wordt (agenda is nog onder voorbehoud).
We zullen dan ook de petitie met al meer dan 500 handtekeningen, dank daarvoor, aanbieden aan de gemeenteraad.
De raadsvergadering is open voor publiek, dus u kunt daarbij aanwezig zijn (zie hier).
Wilt u meedenken of hebt u een vraag, graag een email naar Geentorenindevoldijn@gmail.com
Als u een juridische/bestuursrecht achtergrond heeft of een stedenbouwkundige, dan zouden we uw hulp zeker op prijs stellen.
Met vriendelijke groet, Kristel, Koen, Egon, Marjolein, Jan, Petra geentorenindevoldijn@gmail.com