U, de petitionaris
Duo 002

Maak studieschuld-aflossing via IKB mogelijk bij gemeente Het Hogeland

34 ondertekeningen

Wij roepen gemeente Het Hogeland op om medewerkers de mogelijkheid te bieden om een deel van hun studieschuld af te lossen via het Individueel Keuzebudget (IKB), zoals dit al bij de Rijksoverheid en in andere gemeenten wordt toegepast.

Petitie

Wij

medewerkers van gemeente Het Hogeland

 

constateren dat:

  • de Rijksoverheid vanaf 2025 medewerkers toestaat jaarlijks tot €2.000 van het 'individueel keuzebudget' (IKB) te gebruiken voor de aflossing van hun studieschuld.
  • andere gemeenten, zoals Utrecht, ook werken aan vergelijkbare mogelijkheden.
  • deze regeling fiscaal voordelig is en bijdraagt aan de financiële gezondheid van medewerkers.
  • deze regeling gemeente Het Hogeland aantrekkelijker maakt voor jong talent en bijdraagt aan het behoud van medewerkers.

 

en verzoeken

  • het aflossen van studieschulden toe te voegen als doel binnen het individueel keuzebudget (IKB).
  • personeelszaken te laten onderzoeken hoe deze regeling op korte termijn kan worden ingevoerd.
  • dit voorstel prioriteit te geven in het Lokaal Overleg en andere relevante gremia, zodat tijdig actie kan worden ondernomen.

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Het Hogeland 
Petitieloket:
Petitionaris:
Jolevi van Delft 
Organisatie:
Gemeente Het Hogeland 

Geschiedenis

Ondertekeningen