U, de petitionaris
Er is nieuws!
Incollage 20250903 083128426

Hou Zwembad Overschie open

695 ondertekeningen

Zwembad Overschie moet open blijven totdat het nieuwe zwembad klaar is! Het zwembad heeft een belangrijke functie in Rotterdam Overschie en is essentieel voor de bewoners van de wijk voor o.a. doelgroepen zwemmen, scholen, zwemlessen en vrij zwemmen. Ook voor bewoners van omliggende wijken.

Steun Actiegroep 'Zwembad Overschie moet open blijven'!

https://zwembadoverschie.petities.nl

Petitie

Wij

De zwemmers en gebruikers van Zwembad Overschie

 

constateren dat:

  • de onverwachte sluiting van zwembad Overschie per 31-12-2025 in gaat tegen het besluit om het zwembad open te houden totdat het nieuwe zwembad Overschie open zou gaan.
  • het nieuwe zwembad eerst in 2026 zou openen, maar dat nu opgeschoven is tot de bouw in 2028 en een eventuele opening in 2029.
  • Zwembad Overschie essentieel is voor de bewoners van de wijk Overschie en belangrijk voor sport en zwemles.
  • er in Rotterdam al een tekort aan zwemwater is!

 

en verzoeken

het zwembad open te houden totdat het nieuwe zwembad klaar is in 2029.

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
Rotterdam 
Petitieloket:
Einddatum:
10-12-2025 
Petitionaris:
Marian Oskam 

Geschiedenis

Ondertekeningen

Nieuws

Oproep Voor het burgerinitiatief hebben wij ook 50 fysieke handtekeningen nodig

Oproep voor fysiekr handtekeningen – Behoud Zwembad Overschie! Tekenen kan maandag 15 september a.s. tussen 19.00-20.00 uur in Zwembad Overschie

Toelichting: Wij dienen in oktober onze petitie voor het behoud van Zwembad Overschie in.

+Lees meer...

Naast de handtekeningen via Petities.nl, zijn er ook 50 fysieke handtekeningen nodig om ons burgerinitiatief officieel in te dienen bij de gemeente Rotterdam.

Daarom vragen wij uw hulp! Op maandag 15 september tussen 19.00 en 20.00 uur is er iemand aanwezig bij het zwembad met de fysieke handtekeningenlijst. Kom langs en zet uw handtekening, zodat we dit burgerinitiatief volgens de regelgeving kunnen indienen bij B&W.

Samen geven we een krachtig signaal af voor het behoud van ons zwembad, zodat het nieuwe zwembad ook écht open blijft voor iedereen!

10-09-2025