U, de petitionaris
Er is nieuws!
Img 8784

Waarschuw tegen verfblikken aan het fietsstuur

3 ondertekeningen

Miljoenen fietsers in Nederland. En elke dag honderden of duizenden fietsers die met de fiets verf kopen. En veel daarvan hangen één keer in hun leven een pot verf met het hengsel aan het stuur. Natuurwetten zijn van toepassing: het hengsel breekt zodra het voorwiel een kleine schok van het wegdek krijgt. Al de verf ligt op straat en iedereen fietst of loopt er doorheen. Waarschuw daartegen!

https://verfnietdestraat.petities.nl

Petitie

Wij

fietsers en omwonenden/werknemers van een verfzaak of bouwmarkt

 

constateren dat:

  • het hengsel van een verfblik of verfemmer niet bestand is tegen de valkracht van het eigen gewicht in combinatie met een plotse solide weerstand;
  • fietsers die een verfblik- of emmer kopen dit nu proefondervindelijk te weten komen;
  • informatie dit kan voorkomen

 

en verzoeken

  • voorlichting hierover vanuit de branche in de winkel en/of
  • een waarschuwing op het hengsel en/of
  • een losse gadget erbij verkopen om het aan het stuur te kunnen hangen en/of
  • een leuke campagne die laat zien wat er gebeurt en zo internationaal viraal kan gaan: "verf je huis, niet de straat".

Ondertekenen

 
We e-mailen u een link waarmee u uw ondertekening kunt bevestigen. Uw gegevens worden niet doorgespeeld aan derden en blijven bij de Stichting Petities.nl. Meer hierover leest u in onze privacyverklaring.

Details

Ontvanger:
brancheorganisatie 
Petitieloket:
Einddatum:
26.08.2026 
Petitionaris:
ReindeR Rustema 

Geschiedenis

Ondertekeningen

Nieuws

Reactie op de petitie: uitgegleden

In reactie op deze petitie schreef iemand: "mijn vriendin is laatst uitgegleden door zo’n verfplas, want ze kon er niet omheen: nieuwe rok onder de verf. Kostbaar grapje.".

29.05.2026