- help
- uw privacy
- beheer uw petities
- hosting gesponsord door XS4ALL
nachtdokter in kerkrade
Ik vind dat er een nightcare in Kerkrade-centrum moet komen, het is lekker dichtbij en zeg nou eens zelf, wat doe je als je een dokter nodig hebt om 23:30 uur en geen eigen vervoer noch geld hebt, wat doe je dan? Met de fiets naar Heerlen als je vergaat van de pijn?
PETITIE
Rebecca smeets een nightcare wilt/willen voor.kerkrade!
Dat iedereen zorg nodig heeft waar hij of zij jong en oud recht hebben op zorg als je dat nodig hebt! Want waar betaal je anders een. Zorgverzekeraar voor? Om zelf dokter te spelen?
Daarom ook eens aan mensen te denken die, bv geen auto hebben of mensen hebben die in staat zijn om 's avonds laat te rijden of dat ze krab bij kas zitten om een taxi te bekostigen of iets dergelijke

Bij drukte op petities.nl kan dit enige momenten duren. Nadat uw ondertekening is opgeslagen ontvangt u een e-mail ter bevestiging. Om uw ondertekening definitief te maken klikt u op de link in deze e-mail en bevestigt u uw ondertekening.
- 4 maanden geleden anoniem
- meer dan 1 jaar geleden W. Cuypers Schinnen
- meer dan 1 jaar geleden Kees Lakerveld Amsterdam
Blader door alle 3 ondertekeningen via alle ondertekeningen.


@petities