0 ondertekeningen

Maak van het Evoluon weer een wetenschapsmuseum

Het Evoluon te Eindhoven was tot en met 1989 een zeer geliefde trekpleister, waar Nederlanders kennis konden maken met allerhande takken van de wetenschap.

PETITIE

Wij

voormalige bezoekers en bewonderaars van het Evoluon

constateren

dat in een maatschappij die steeds meer op technologie vertrouwt het van groot belang is dat mensen vertrouwd raken met de wetenschappelijke ontwikkelingen die het leven van iedereen sterk beinvloeden.

Behalve het Nemo centrum in Amsterdam (dat zich voornamelijk op de jeugd richt) is er niet meer zoiets vergelijkbaars als het Evoluon in Nederland.

Nederland streeft er ook nog eens naar om een kenniseconomie te zijn, terwijl het aantal plaatsen waar het brede publiek in contact kan komen met kennis zeer beperkt is.

Bovendien verloor de regio Eindhoven met het sluiten van het Evoluon een geliefde trekpleister en zijn er maar weinig andere plekken die bezoekers van buitenaf aantrekken.

En conferentiecentra zijn er genoeg in de regio, waardoor Philipsmedewerkers niet perse in het Evoluon hoeven te vergaderen.

en verzoeken

dat het Evoluon weer geopend wordt als museum voor wetenschap en techniek zodat inwoners van Nederland van alle generaties kennis kunnen nemen van de achtergronden en de nieuwste staat van wetenschap en techniek.

Deze petitie heeft status concept en is daarom niet ondertekenbaar.

Geen ondertekeningen gevonden